Kurumsal

HAKKIMIZDA

ŞAH

Uluslararası Frigofirik Taşımacılık

ŞAH Uluslarası Taşımacılık, Frigofirik araç filosuyla, sebze ve meyve başta olmak üzere soğuk zincir gıda ve ilaç taşımacılığı yapmaktadır.

Başta Rusya olmak üzere, Belarus, Litvanya, Polonya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Azerbaycan ülkelerine karayolu ile lojistik hizmeti vermektedir.

Çalıştığı uluslararası ağ konusunda yüksek deneyime sahip olan ŞAH Uluslararası Taşımacılık, Türkiye başta olmak üzere Rusya, Balkan ülkeleri, Azerbaycan, Gürcistan, Irak gibi ülkeler arasında tamamı frigofirik araçlardan oluşan filosu ve uzman kadrosu ile karayolu taşımacılığında müşteri memnuniyetini esas alan, esnek, yaratıcı, çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

ŞAH Uluslararası Taşımacılık, deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile, karayolu taşımacılığında müşterilerine güvenilir hizmet ve zamanında teslimat ilkesi ile çalışmaktadır. Euro 5 ve Euro 6 çevre dostu araçlar, günün 24 saati seyir mobil takip sistemi ile izlenebilir ve hizmet sunulan kurumlara, taşımanın her aşamasında izleme imkanı sunar. Tamamı özmal filosunda bulunan frigo araçların kabin ısısı 24 saat uydu takip sisteminden takip edilebilir.

Bize Ulaşın

+90 326 221 80 36


...
FRİGOFİRİK TAŞIMACILIK
...
İLAÇ TAŞIMACILIĞI
...
ARAÇ TAKİP SİSTEMİ
...
ISI TAKİP SİSTEMİ
 Top